MS Excel 365 ვორქშოპი
ვორქშოპის მიზანია, მონაწილეებს გადასცეს ის ინსტრუმენტები და ფილოსოფია, რომელიც მათ საშუალებას მისცემს, MS Excel გამოიყენონ არა როგორც ხელით მართვადი ცხრილების პროგრამა, არამედ როგორც ავტომატიზებული მონაცემთა მართვისა და ბიზნეს ანალიტიკის მძლავრი პლატფორმა.
გიორგის 2013 წელს მიღებული აქვს ინჟინერიის დოქტორის აკადემიური ხარისხი ინფორმატიკაში, 2019 წლიდან გახლავთ „განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნულ ცენტრი“-ს პროფესიულ და უმაღლეს განათლების ავტორიზაციისა და აკრედიტაციის ექსპერტი, წიგნი "Excel-ის 100 ამოცანა დამწყებთათვის“ და არაერთი სამეცნიერო ნაშრომის ავტორი, 2005-2017 წლებში მუშაობდა „კავკასიის უნივერსიტეტში“ სხვადასხვა წამყვან პოზიციებზე. იგი არის სხვადასხვა უნივერისიტეტის მოწვეული ლექტორი, გიორგის აქვს 20+ წლიანი ტრენინგების მართვის გამოცდილება, არის ტრენერთა ასოციაციის წევრი და პრეზიდენტის ღირსების ორდენის მფლობელი განათლებაში შეტანილი წვლილისთვის.
გიორგი დათუკიშვილი
ვორქშოპი განკუთვნილია MS Excel-ის მომხმარებლებისთვის, რომლებსაც აქვთ მაღალდონეზე ცოდნა და ყოველდღიურ საქმიანობაში უწევთ:
•დიდი მოცულობის მონაცემებთან მუშაობა
•რეგულარული რეპორტინგის და ანგარიშების მომზადება
•რუტინული და განმეორებადი ამოცანების შესრულება, როგორიცაა მონაცემების კოპირება, გაერთიანება, ხელით გაწმენდა და ფორმულების კოპირება უჯრებში.
მნიშვენლოვანი ინფორმაცია: მონაწილეებს უნდა ჰქონდეთ Microsoft Excel 365 ვერსია, რადგან ვორქშოპის შინაარსი ეფუძნება სწორედ ამ ვერსიის თანამედროვე ფუნქციონალს.
8 საათი (2 შეხვედრა)
არაუმეტეს 15 მონაწილე
ვორქშოპის მიზანია მონაწილეებს გადასცეს ის ინსტრუმენტები და ფილოსოფია, რომელიც მათ საშუალებას მისცემს, MS Excel გამოიყენონ არა როგორც ხელით მართვადი ცხრილების პროგრამა, არამედ როგორც ავტომატიზებული მონაცემთა მართვისა და ბიზნეს ანალიტიკის მძლავრი პლატფორმა.
ვორქშოპის შედეგი იქნება დროის, რესურსის და შეცდომის რისკის მნიშვნელოვანი დაზოგვა ყოველდღიურ სამუშაო პროცესებში. 8 საათიანი ვორქშოპის გავლის შემდეგ, მონაწილე იქნება არა უბრალოდ Excel-ის მომხმარებელი, არამედ Excel 365-ის თანამედროვე ეკოსისტემის ექსპერტი, რომელსაც შეუძლია:
•დინამიკურობა: დინამიური მასივების გამოყენებით რეაგირებადი ანალიტიკური მოდელების შექმნა.
•ავტომატიზირება: Power Query-ის საშუალებით მონაცემთა მომზადება და რეპორტინგის განახლება მინიმალურ დროში.

MS Excel 365 Workshop
The goal of the workshop is to provide participants with the tools and philosophy that will allow them to use MS Excel not as a manual spreadsheet program, but as a powerful platform for automated data management and business analytics.
Giorgi received his Doctor of Engineering degree in Informatics in 2013. Since 2019, he has been an expert on professional and higher education authorization and accreditation at the National Center for the Development of Educational Quality. He is the author of the book "100 Excel Tasks for Beginners" and a number of scientific papers. In 2005-2017, he worked at Caucasus University in various leading positions. He is a visiting lecturer at various universities. Giorgi has 20+ years of experience in managing trainings, is a member of the Trainers Association and the holder of the President's Order of Honor for his contribution to education.
George Datukishvili
The workshop is intended for MS Excel users who have a high level of knowledge and in their daily work have to:
•Work with large volumes of data
•Prepare regular reporting and reports
•Perform routine and repetitive tasks, such as copying, merging, manually cleaning data, and copying formulas into cells.
Important information: Participants must have Microsoft Excel 365 version, as the workshop content is based on the modern functionality of this version
• 8 hours (2 meetings)
• Not announced
• On Site - Petre Kavtaradze I episode #10
• The goal of the workshop is to provide participants with the tools and philosophy that will enable them to use MS Excel not as a manually managed spreadsheet program, but as a powerful platform for automated data management and business analytics.
• The result of the workshop will be significant savings in time, resources and the risk of errors in daily work processes. After completing the 8-hour workshop, the participant will not only be an Excel user, but also an expert in the modern Excel 365 ecosystem, who can: