მარიამი გახლავთ, ინფორმატიკისა და მართვის სისტემების მაგისტრი.
მარიამს აქვს ლექტორობის 18 წლიანი და საოფისე ტრენინგების ჩატარების 5 + წლიანი გამოცდილება, ასევე სხვადასხვა კომპანიებთან თანამშორმლობის მრავალწლიანი გამოცდილება.
მარიამ ახვლედიანი
ტრენინგის მიზანია, მსმენელს დაეხმაროს მიზნებისა და წარმატების მიღწევაში. შესწავლის შემდეგ მონაწილე შეძლებს: MS Excel ის მაღალი დონეზე ფორმულების და ფუნქციების ცოდნას, ცოდნის პრაქტიკაში გამოყენებას, MS Excel ის გამოყენებით სხვადასხვა ტიპის ამოცანების გადაწყვეტას, სამუშაოს შესრულების დროს MS Excel ის შესაბამისი ინსტრუმენტის შერჩევას.
• 16 საათი (8 შეხვედრა)
• არ არის გამოცხადებული
• ონლაინ
• არაუმეტეს 15 მონაწილე
• ტრენინგის მიზანია, მონაწილეებმა შეძლონ MS Excel-ის გამართულად გამოყენება და ყოველდღიური საქმეების მოკლე დროში შესრულება.
• ტრენინგის გავლის შემდეგ, მონაწილე შეძლებს: MS Excel - ის მაღალ დონეზე ფორმულების და ფუნქციების ცოდნას, ცოდნის პრაქტიკაში გამოყენებას, MS Excel - ის გამოყენებით სხვადასხვა ტიპის ამოცანების გადაწყვეტას, სამუშაოს შესრულების დროს MS Excel - ის შესაბამისი ინსტრუმენტის შერჩევას.

MS Excel - for beginners
Invited lecturer at the University of Business and Technology, Head of the Information Technology Department at Tvildiani Medical College, Office Programs Trainer at the Electronic Academy and the Training Center of the Ministry of Justice.
Mariam has 18 years of lecturing experience and 5+ years of office training experience, as well as many years of experience in cooperation with various companies.
Mariam Akhvlediani
The goal of the training is to help the trainee achieve goals and success. After studying, the participant will be able to: know MS Excel formulas and functions at a high level, apply knowledge in practice, solve various types of tasks using MS Excel, select the appropriate MS Excel tool when performing work
• 16 hours (8 meetings)
• From November 10 to December 4, every Monday and Thursday
• Online
• The goal of the training is for participants to be able to use MS Excel properly and perform daily tasks in a short time.
• After completing the training, the participant will be able to: Know MS Excel formulas and functions at a high level, apply knowledge in practice, solve various types of tasks using MS Excel, and select the appropriate MS Excel tool when performing work.