microsoft excell course .jpg
ტრენინგი მოიცავს ხელოვნური ინტელექტის თანამედროვე ინსტრუმენტებისა და ტექნოლოგიების პრაქტიკულ შესწავლას. პროგრამა მოიცავს AI-ის საფუძვლებს, ეფექტური პრომპტინგის ტექნიკებს, Claude-ის სიღრმისეულ გამოყენებას, გენერაციული ხელოვნური ინტელექტის შესაძლებლობებს, AI აგენტების, პირადი ცოდნის ბაზის, ინტეგრაციებისა და ავტომატიზაციის ინსტრუმენტების პრაქტიკულ გამოყენებას. ტრენინგი ორიენტირებულია რეალურ სამუშაო პროცესებზე დაფუძნებულ პრაქტიკულ სწავლებაზე და თანამედროვე AI ტექნოლოგიების ეფექტიან გამოყენებაზე.
345075836_266516829277611_7270352222990100203_n_edited.jpg
ზუკას 2023 წელს მიღებული აქვს ბიზნესის ადმინისტრირების ბაკალავრის აკადემიური ხარისხი ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში (ფინანსები, ეკონომიკა), ასევე სწავლობდა თავისუფალ უნივერსიტეტში ელექტრული და კომპიუტერული ინჟინერიის მიმართულებით. 2022 წლიდან გახლავთ პროგრამული უზრუნველყოფის განვითარების სააგენტო Tetrobyte-ის თანადამფუძნებელი და პროდუქტის მენეჯერი, სადაც ხელმძღვანელობდა ისეთ პროექტებს, როგორიცაა IBSU-ს სასწავლო პლატფორმა (LMS), KODA ERP და Fantasy League პლატფორმა Betsson Sport-ისთვის.
2022-2023 წლებში მუშაობდა სან-ფრანცისკოში დაფუძნებულ კომპანია Picnic-ში პროგრამულ ინჟინრად, ხოლო 2025-2026 წლებში Konverrt-ში AI და ავტომატიზაციის მიმართულებით. ზურაბს აქვს AI აგენტების შექმნის, პრომფტ-ინჟინერიის, LLM-ების შეფასებისა და ბიზნეს-პროცესების ავტომატიზაციის სიღრმისეული გამოცდილება. ტექნოლოგიური განათლების სფეროში საქმიანობს 2022 წლიდან, ატარებს ვორქშოფებსა და კორპორატიულ ტრენინგებს AI-ის პრაქტიკულ გამოყენებაში.
ზუკა ჩახნაშვილი
ტრენინგი განკუთვნილია ყველასთვის, ვისაც სურს ხელოვნური ინტელექტის შესაძლებლობების პრაქტიკულად გამოყენება ყოველდღიურ საქმიანობაში. პროგრამა გამოადგებათ როგორც დასაქმებულებს, ისე სტარტაპერებს, მეწარმეებს, ფრილანსერებსა და ყველა იმ ადამიანს, ვინც სამუშაო პროცესების გამარტივებას, დროის დაზოგვასა და პროდუქტიულობის გაზრდას ისახავს მიზნად. ტრენინგი განსაკუთრებით სასარგებლოა მათთვის, ვისაც სურს ხელოვნური ინტელექტის გამოყენებით უფრო ეფექტიანად მართოს საკუთარი ბიზნესი, შექმნას სხვადასხვა ტიპის კონტენტი, ვებგვერდები, მოახდინოს სამუშაო პროცესების ავტომატიზაცია და თანამედროვე AI ინსტრუმენტები რეალური ამოცანების გადასაჭრელად გამოიყენოს.
• 24 საათი (12 შეხვედრა)
• 21 სექტემბრიდან - 28 ოქტომბრის ჩათვლით, ყოველ ორშაბათსა და ოთხშაბათს, 20:00 - 22:00 საათზე
• ადგილზე ან ონლაინ
• არაუმეტეს 15 მონაწილე
• ტრენინგის მიზანია მონაწილეებს მისცეს თანამედროვე ხელოვნური ინტელექტის, განსაკუთრებით Claude-ის, ეფექტური და უსაფრთხო გამოყენების პრაქტიკული ცოდნა, რათა შეძლონ ყოველდღიური და პროფესიული საქმიანობის გამარტივება, პროდუქტიულობის გაზრდა და სამუშაო პროცესების ავტომატიზაცია.
• ტრენინგის დასრულების შემდეგ მონაწილე შეძლებს ხელოვნური ინტელექტის, განსაკუთრებით Claude-ის, ეფექტურად გამოყენებას პროფესიულ საქმიანობაში, AI ინსტრუმენტების დახმარებით სამუშაო პროცესების ოპტიმიზაციას, ავტომატიზაციასა და საკუთარი საჭიროებებისთვის მორგებული AI გადაწყვეტილებების შექმნას.

Artificial Intelligence (AI)
The training includes practical study of modern tools and technologies of artificial intelligence. The program includes the basics of AI, effective prompting techniques, in-depth use of Claude, generative artificial intelligence capabilities, practical use of AI agents, personal knowledge base, integrations and automation tools. The training is focused on practical learning based on real workflows and effective use of modern AI technologies.
Zuka received his Bachelor of Business Administration degree from Ilia State University (Finance, Economics) in 2023, and also studied Electrical and Computer Engineering at the Free University. Since 2022, he has been a co-founder and product manager at Tetrobyte, a software development agency, where he led projects such as IBSU's Learning Platform (LMS), KODA ERP, and the Fantasy League platform for Betsson Sport.
In 2022-2023, he worked as a software engineer at San Francisco-based company Picnic, and in 2025-2026 at Konverrt in the direction of AI and automation. Zurab has in-depth experience in building AI agents, prompt engineering, LLM evaluation, and business process automation. He has been working in the field of technology education since 2022, conducting workshops and corporate trainings in the practical application of AI.
Zuka Chakhnashvili
The training is intended for anyone who wants to practically use the capabilities of artificial intelligence in their daily activities. The program will be useful for both employees and startups, entrepreneurs, freelancers and all those people who aim to simplify work processes, save time and increase productivity. The training is especially useful for those who want to use artificial intelligence to manage their business more effectively, create various types of content, websites, automate work processes and use modern AI tools to solve real-world problems.
• 24 hours (12 meetings)
• From September 21 to October 28, every Monday and Wednesday, 20:00 - 22:00
• On-site or online
• The goal of the training is to provide participants with practical knowledge of the effective and safe use of modern artificial intelligence, especially Claude, in order to simplify daily and professional activities, increase productivity, and automate work processes.
• After completing the training, the participant will be able to effectively use artificial intelligence, especially Claude, in their professional activities, optimize and automate work processes with the help of AI tools, and create AI solutions tailored to their needs.