პროგრამა მონაწილეებს აცნობს სოციალური მედია მარკეტინგის თანამედროვე პრინციპებს, ბრენდის პოზიციონირების, კონტენტის დაგეგმვისა და ციფრული კომუნიკაციის სტრატეგიებს. ტრენინგი მოიცავს Meta-სა და Google Ads-ის სარეკლამო სისტემებს, აუდიტორიის განსაზღვრის, კამპანიების შექმნის, ოპტიმიზაციისა და შედეგების ანალიზის პრაქტიკულ მეთოდებს. სწავლების პროცესში მონაწილეები რეალურ მაგალითებზე მუშაობით შექმნიან კონტენტ-სტრატეგიებს, სარეკლამო კამპანიებს და შეიძ ენენ ციფრულ მარკეტინგში ეფექტური მუშაობისთვის საჭირო პრაქტიკულ უნარებს.
ალექსანდრე დაბრუნდაშვილი არის ციფრული მარკეტინგის სპეციალისტი, რომელსაც სფეროში 6+ წლიანი პროფესიული გამოცდილება აქვს. მას მიღებული აქვს მაგისტრის ხარისხი მარკეტინგულ კომუნიკაციებში პრაღის ფინანსებისა და ადმინისტრირების უნივერსიტეტსა და რომის საპიენცას უნივერსიტეტში. ასევე, ფლობს კავკასიის უნივერსიტეტის ეკონომიკის ბაკალავრის ხარისხს.
ალექსანდრეს აქვს მრავალწლიანი გამოცდილება ციფრული მარკეტინგისა და კომუნიკაციების მიმართულებით. ამჟამად მუშაობს Students For Liberty-ში Channel Growth Manager-ის პოზიციაზე, სადაც პასუხისმგებელია ციფრული არხების განვითარებასა და მართვაზე. ასევე, კრეატიულ სააგენტო ბურთულაში ციფრული რეკლამირების სპეციალისტად.
ალექსანდრე დაბრუნდაშვილი
ტრენინგი განკუთვნილია მათთვის, ვისაც სურს სოციალური მედიისა და ციფრული რეკლამირების საფუძვლების შესწავლა, საკუთარი ბრენდის განვითარება ან მარკეტინგულ სფეროში პროფესიული უნარების გაძლიერება. კურსი განსაკუთრებით საინტერესოა დამწყები მარკეტერები სთვის, მცირე და საშუალო ბიზნესის წარმომადგენლებისთვის, მეწარმეებისა და ყველასთვის, ვისაც სურს ეფექტური ონლაინ კომუნიკაციისა და რეკლამირების ინსტრუმენტების პრაქტიკულად გამოყენება.
30 საათი (15 შეხვედრა)
22 სექტემბრიდან - 10 ნოემბრის ჩათვლით, ყოველ სამშაბათსა და პარასკევს, 20:00 - 22:00 საათზე
არაუმეტეს 15 მონაწილე
ტრენინგის მიზანია, მონაწილეებს მისცეს ციფრული რეკლამირების სფეროში პრაქტიკული ცოდნა და თანამედროვე სარეკლამო ინსტრუმენტების ეფექტურად გამოყენების უნარები, რათა შეძლონ სხვადასხვა ციფრულ პლატფორმაზე სარეკლამო კამპანიების დაგეგმვა, განხორციელება და შედეგების შეფასება.
ტრენინგის დასრულების შემდეგ მონაწილე შეძლებს - სოციალური მედიის არხებისთვის სწორი აუდიტორიისა და სასაუბრო ენის განსაზღვრას, კონტენტ კალენდრის დაგეგმვას, Meta-სა და Google Ads-ის პლატფორმებზე სარეკლამო კამპანიების შექმნასა და მართვას, სამიზნე აუდიტორიის განსაზღვრას, სარეკლამო ბიუჯეტის ეფექტურად გამოყენებას, კამპანიების შედეგების ანალიზსა და მონაცემებზე დაფუძნებული გადაწყვეტილებების მიღებას.

The program introduces participants to modern principles of social media marketing, brand positioning, content planning, and digital communication strategies. The training includes Meta and Google Ads advertising systems, practical methods for defining audiences, creating campaigns, optimizing, and analyzing results. During the training process, participants will work on real examples to create content strategies, advertising campaigns, and acquire the practical skills necessary for effective work in digital marketing.
Aleksandre Dabrundashvili is a digital marketing specialist with 6+ years of professional experience in the field. He holds a Master’s degree in Marketing Communications from the Prague University of Finance and Administration and Sapienza University of Rome. He also holds a Bachelor’s degree in Economics from Caucasus University.
Aleksandre has many years of experience in digital marketing and communications. He currently works as a Channel Growth Manager at Students For Liberty, where he is responsible for the development and management of digital channels. He also works as a digital advertising specialist at the creative agency Burtula.
Alexander Dabrundashvili
The training is designed for those who want to learn the basics of social media and digital advertising, develop their own brand, or enhance their professional skills in the marketing field. The course is especially interesting for beginner marketers, representatives of small and medium businesses, entrepreneurs, and anyone who wants to practically use effective online communication and advertising tools.
• 30 hours (15 meetings)
• From September 22 to November 10, every Tuesday and Friday, 20:00 - 22:00
• On-site or Online
• The goal of the training is to provide participants with practical knowledge in the field of digital advertising and the skills to effectively use modern advertising tools, so that they can plan, implement, and evaluate advertising campaigns on various digital platforms.
• After completing the training, the participant will be able to: - determine the right audience and language for social media channels, plan a content calendar, create and manage advertising campaigns on Meta and Google Ads platforms, determine the target audience, effectively use the advertising budget, analyze campaign results, and make data-driven decisions.