როგორ გავყიდოთ Etsy-ზე
ტრენინგი მონაწილეებს აცნობს Etsy-ზე წარმატებული გაყიდვების ძირითად პრინციპებს - ონლაინ მაღაზიის შექმნასა და მართვას, პროდუქტის კვლევას, SEO-ს, ვიზუალური კონტენტის მომზადებას, ბრენდინგსა და საერთაშორისო ბაზარზე პროდუქტის სწორად პოზიციონირებას. ტრენინგი მოიცავს პრაქტიკულ მუშაობას ციფრულ ინსტრუმენტებთან (Canva, Pinterest, Remove.bg და სხვა), რეალური მაგალითების განხილვასა და საკუთარი Etsy მაღაზიის შექმნას.
ლევან მოლაშვილი არის ქართველი მეწარმე, ელექტრონული კომერციის (E-commerce) ექსპერტი და ონლაინ კომერციის ასოციაციის პრეზიდენტი. აქვს 12+ წლიანი გამოცდილება ელექტრონული კომერციის მიმართულებით. მუშაობს პლატფორმებზე: Amazon, eBay და Etsy Facebook.
არის ლექტორი საქართველოს ეროვნულ უნივერსიტეტსა (SEU) და ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში (BTU) , სადაც ასწავლის ელექტრონულ კომერციასა და ტექნოლოგიებს. აქტიურად მონაწილეობს სხვადასხვა საგანმანათლებლო პროგრამაში (მაგ. Amazon Export Hub), სადაც ქართველ მეწარმეებს უზიარებს ცოდნას საერთაშორისო ბაზრებზე პროდუქციის გატანის შესახებ. არის მენტორი საგანმანათლებლო პლატფორმა Udemy-ზე.
ლევან მოლაშვილი
ტრენინგი განკუთვნილია იმ ადამიანებისთვის, ვისაც სურთ Etsy-ზე საკუთარი ონლაინ მაღაზიის შექმნა და პროდუქტის საერთაშორისო ბაზარზე გაყიდვა. კურსი, სხვებთან ერთად, განკუთვნილია დამწყები მეწარმეებისთვის, მცირე ბიზნესის წარმომადგენლებისა და შემოქმედებითი სფეროს პროფესიონალებისთვის, რომელთაც სურთ ონლაინ გაყიდვების დაწყება ან არსებული მაღაზიის განვითარება.
9 საათი (6 შეხვედრა)
ონლაინ
არაუმეტეს 12 მონაწილე
პროგრამის მიზანია, მონაწილეებს მისცეს პრაქტიკული ცოდნა Etsy-ზე საკუთარი ონლაინ მაღაზიის შესაქმნელად, პროდუქციის საერთაშორისო ბაზარზე გასატანად და ონლაინ გაყიდვების პროცესის ეფექტურად სამართავად.
Etsy-ზე ონლაინ მაღაზიის შექმნასა და მართვას; პროდუქციის სწორად განთავსებასა და პოზიციონირებას საერთაშორისო ბაზარზე; მოთხოვნადი საძიებო სიტყვების კვლევასა და SEO-ის გამოყენებას; პროდუქტის სათაურებისა და აღწერილობების ოპტიმიზაციას; მაღაზიის ვიზუალური იდენტობის შექმნასა და ციფრული ინსტრუმენტების გამოყენებას; სოციალური მედიის გამოყენებას გაყიდვების გასაზრდელად.

The training introduces participants to the basic principles of successful sales on Etsy - creating and managing an online store, product research, SEO, creating visual content, branding, and positioning the product correctly in the international market. The training includes practical work with digital tools (Canva, Pinterest, Remove.bg, and others), discussion of real-life examples, and creating your own Etsy store.
Levan Molashvili is a Georgian entrepreneur, e-commerce expert and president of the Online Commerce Association. He has 12+ years of experience in e-commerce. He works on platforms: Amazon, eBay and Etsy Facebook.
He is a lecturer at the Georgian National University (SEU) and the Business and Technology University (BTU), where he teaches e-commerce and technologies. He actively participates in various educational programs (e.g. Amazon Export Hub), where he shares knowledge with Georgian entrepreneurs about exporting products to international markets. He is a mentor on the educational platform Udemy.
Levan Molashvili
The training is designed for people who want to create their own online store on Etsy and sell products on the international market. The course is intended, among others, for aspiring entrepreneurs, small business owners, and creative professionals who want to start selling online or develop an existing store.
9 hours (6 meetings)
Online
No more than 12 participants
The goal of the program is to provide participants with practical knowledge to create their own online store on Etsy, market their products internationally, and effectively manage the online sales process.
Creating and managing an online store on Etsy; Properly listing and positioning products in the international market; Researching popular search terms and using SEO; Optimizing product titles and descriptions; Creating a visual identity for the store and using digital tools; Using social media to increase sales.